691400010 biuro@linetv.pl
Zaznacz stronę

Transmisje online pikników – zwiększamy zasięg każdego wydarzenia realizowanego na świeżym powietrzu. Zapewniamy profesjonalny streaming do internetu pikników oraz wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Zapewniamy obsługę techniczną transmisji online (kamery, miksery wizji, transmitery etc), a także wsparcie doradcze oraz dziennikarskie. Posiadamy ogromne doświadczenie, nie tylko związane z realizacją streamingu online pikników, ale także realizacją pełnej palety eventów na terenie całej Polski. Transmisje online pikników umożliwiają zobaczenie Państwa wydarzenia wszystkim tym osobom, które osobiście na Państwa imprezie plenerowej być nie mogą.

CO MOŻEMY STREAMOWAĆ LIVE Z PIKNIKU?

W zasadzie, możemy streamować live z pikniku wszystko, co na tym pikniku się dzieje i na co otrzymali Państwo zgodę, aby było streamowane: koncerty gwiazd, konkursy i pokazy artystyczne realizowane na scenie, uczestników aktywności sportowych, wręczenia nagród, przemówienia zaproszonych gości etc. Wszystko oczywiście w zakresie zgodnym z przepisami prawa prasowego. Częstym rozwiązaniem stosowanym przez naszą agencję jest tworzenie studia telewizyjnego, w którym prowadzone są wywiady z zaproszonymi gośćmi, konkursy dla widzów oraz prezentacje wszystkiego tego co na piniku się dzieje.

PRODUKCJE TRANSMISJI LIVE – STREAMING:

Produkcje LIVE z wykorzystaniem streamingu do internetu wymagają zupełnie innego podejścia do realizacji video niż projekty, w których materiał realizowany jest post factum.

W produkcjach LIVE ważna jest ta konkretna chwila, a w jej przekazie ogromną rolę odgrywa zespół ekipy produkcyjnej: operatorzy kamer, reżyser, realizator obrazu, koordynator projektu a także oczywiście sprzęt przez nich wykorzystywany. 

LIVE STREAMING Z PIKNIKU:

Podczas transmisji online pikników akcja dzieje się zazwyczaj w kilku miejscach jednocześnie: na scenie, w strefie atrakcji dla dzieci, w strefie cateringowej i pokazowej, czasami wystawienniczej, ale także w różnych strefach aktywności w terenie. Z tego powodu ekipę do produkcji transmisji video dostosowujemy do wielkości imprezy, ilości planowanych aktywności, a także budżetu. Czasami przygotowujemy studio w jednym miejscu i obraz nadajemy z jednego miejsca np. sceny, a czasami w tym samym czasie jest kilku naszych realizatorów, z których nadajemy dźwięk i obraz.

CZY DO TRANSMISJI ONLINA Z PIKNIKU NIEZBĘDNY JEST INTERNET?

Do transmisji online z pikniku potrzebna jest sieć umożliwiająca przesyłanie danych cyfrowych. Realizujemy ten zakres streamingu w trzech wariantach:

  1. Państwo dostarczają nam łącze internetowe.
  2. My zapewniamy łącze internetowe, jeśli Państwo nie dysponują własnym łączem.
  3. Możemy także zapewnić transmisję satelitarną.

Zatem w 99,9% przypadków bez problemu możemy zapewnić medium do realizacji streamingu video do internetu.

GDZIE MOŻEMY OBEJRZEĆ TRANSMITOWANY OBRAZ?

Transmitowany obraz video możemy przesyłać na Państwa profil facebookowy, możemy także przekazywać go na wskazany kanał na YouTube, Twitch lub Państwa stronę internetową. Jeśli jednak nie dysponują Państwo takim miejscem, możemy także transmitować video z Państwa eventu na nasz kanał LINETV.

Dostęp do transmitowanego obrazu może być publiczny lub zamknięty – tylko dla grona posiadaczy unikatowego linku. Transmisję możemy realizować także w systemie PPV (czyli płatnego dostępu).

DLACZEGO LINETV.pl do streamingu live Państwa pikniku?

Zachęcamy do skorzystania ze streamingu LINETV.pl przede wszystkim ze względu na zaplecze sprzętowe, którym dysponujemy oraz kadrę odpowiedzialną za realizację transmisji online. Ważnym elementem jest także nasze doświadczenie w prowadzeniu transmisji dla firm i instytucji w Polsce. Transmitowany obraz wysyłaliśmy nie tylko do odbiorców w Polsce, ale także w całej Europie. Wyróżnikiem naszej agencji technicznej do streamingu jest fakt, że posiadamy doświadczenie nie tylko w transmisjach online, ale także w organizacji eventów – zrealizowaliśmy ich ponad 2.500. Z tego powodu doskonale odnajdujemy się w świecie realizacji z pikników, bo znamy te wydarzenia także od strony organizatora.

W swojej ofercie posiadamy także kompleksową organizację różnego rodzaju imprez w tym debat, konferencji, jubileuszy, imprez otwarcia, wydarzeń sportowych, turniejów i nie tylko. 

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenie szczegółów Państwa eventu: KONTAKT.