691400010 biuro@linetv.pl
Zaznacz stronę

TRANSMISJE KONFERENCJI DO INTERNETU

Transmisje online stawały się popularne już od kilku lat, ale obecnie przeżywają ogromny bum. Brak możliwości swobodnego spotykania się powoduje, że coraz częściej decydujemy się spotkania w sferze online. To samo dotyczy transmisji online konferencji, kongresów, szkoleń i sympozjów.

Dotychczasowe kongresy dla 500, 1000 i większej ilości osób nie odbywają się w ogóle, są przekładane na inne terminy lub zmieniają swoją formułę. Zachowując bezpieczne odległości ograniczają się do spotkania kilkudziesięciu osób, a wszyscy pozostali zainteresowani wydarzeniem uczestnicy otrzymują dostęp do streamingu online konkretnego wydarzenia.

DOSTĘP DO STRUMIENIOWANYCH DANYCH:

Dostęp do transmitowanej konferencji mogą mieć wszyscy, ale także można ten dostęp na wiele sposobów ograniczać. Możemy wybrać miejsce, na które dane mają być strumieniowane np. profil facebook, you tube lub twitch, możemy także transmitować obraz na platformy Pay Per View (PPV). Strumieniując dane do serwisu youtube możemy zrealizować transmisję ogólnodostępną lub skierowaną tylko do posiadaczy specjalnego linku. Dostęp do transmisji video konferencji może być bezpłatny lub płatny. Możliwości jest bardzo dużo!

ŁĄCZNOŚĆ DWUKIERUNKOWA:

Ważną funkcją podczas wybranych transmisji online konferencji jest łączność dwukierunkowa. Dźwięk i obraz możemy wysyłać z Sali konferencyjnej do innego dowolnego miejsca (np. domów lub biur uczestników), ale także w drugą stronę. Uczestnicy konferencji mogą zadawać pytanie prelegentom lub uczestnikom zebranym w sali.

JAKIE KONFERENCJE TRANSMITOWAĆ ONLINE?

Z punktu widzenia technicznego nie ma ograniczeń, co do rodzaju wydarzeń biznesowych, z których możemy przeprowadzać transmisję live.  Realizujemy streaming konferencji, szkoleń, kongresów, sympozjów, otwarć nowych obiektów, prezentacji fabryk, maszyn i urządzeń, procesów technologicznych i wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną OFERTĄ.

JAKI JEST ZAKRES OBSŁUGI ZWIĄZANEJ Z TRANSMISJĄ ONLINE?

Zapewniamy Państwu zarówno niezbędny sprzęt (kamery, miksery wizji, encodery, transmitery, monitory podglądowe etc), jak również obsługę techniczną oraz doradztwo w zakresie organizacji transmisji online z Państwa wydarzenia.

Zapraszamy do KONTAKTU.