691400010 biuro@linetv.pl
Zaznacz stronę

TRANSMISJA ONLINE otwarć nowych firm, nowych showroomów, fabryk, produktów i usług.
W bieżącym czasie, gdy funkcjonuje szereg ograniczeń formalnych dla ogółu, ale także indywidualnych jakakolwiek forma spotkania biznesowego w szerszym gronie jest utrudniona. Natomiast rynek wymaga ciągłości funkcjonowania, przedsiębiorstwa chcą i muszą produkować, sprzedawcy sprzedawać, a kupujący nabywać niezbędne dobra. Z tego powodu konieczna jest także prezentacja nowych miejsc, procesów technologicznych, produktów i usług.

TRANSMISJE ONLINE są doskonałym sposobem na zrealizowanie powyższych zadań i co najważniejsze, można to zrealizować sposób atrakcyjny, angażujący i budujący emocje oraz relacje. Z doświadczenia wiemy, że jedną kwestią jest sprawa techniczna, ale drugą sprawą jest jak zrealizować transmisję, by rzeczywiście była oryginalna, szczególnie, gdy w grę wchodzi transmisja online wydarzenia związanego z otwarciem nowego obiektu lub prezentacją nowego produktu.

PRZYKŁAD TRANSMISJI ONLINE otwarcia nowego showroomu:

Przed miesiącem mieliśmy przyjemność organizować i transmitować otwarcie nowego showroomu meblowego o powierzchni blisko 1000 m2. W spotkaniu na miejscu w Polsce brało udział około 30 osób, natomiast po drugiej stronie ekranów około 40. Osoby, które nas oglądały, ale także, które oglądaliśmy my będąc w showroomie były rozsypane po całej Europie, łącznie kilkanaście krajów. Wszyscy w jednym miejscu, w jednym czasie, pełni emocji, zaangażowania i pełnego zaskoczenia. Spotkanie otwarcia trwało ponad 5 godzin, a wszyscy od początku do końca uczestniczyli. w nimi z pełnym zaangażowaniem.

Na zakończenie pojawiły się na czasie kolejne wpisy:
Thank You everyone & well done for a brilliant presentation.
Thank you so much guys….bloody brilliant.
Thanks a lot for today. Great work!
Thanks for this energy recharge, very good thank you at all.
My compliments and many thank you for the great Meeting!

Zatem uwierzcie, że nawet w dobie koronawirusa, zachowując odległość, czasami nawet 1000 i więcej kilometrów można zrealizować event uczestniczący z efektem WOW!

Zapraszamy do współpracy, stworzymy dla Państwa zaprojektowaną indywidualnie transmisję online Państwa otwarcia.

Wydarzenie, to może mieć charakter bardzo oficjalny lub bardzo rozrywkowy, a może pomiędzy… Wybór należy do Państwa i konkretnych potrzeb.