691400010 biuro@linetv.pl
Zaznacz stronę

TRANSMISJE ONLINE to doskonały sposób na zwiększenie zasięgu każdego wydarzenia. Streaming online sprawia, że zarówno bezpośredni uczestnicy, jak również osoby znajdujące się nawet kilka tysięcy kilometrów od nas mogą oglądać Państwa wydarzenie.

Ważna sprawą jest również fakt, że łączność może być zrealizowano nie tylko w jednym kierunku, ale także dwukierunkowo. Z tego też powodu transmisje online wykorzystywane są zarówno do emisji dużych wydarzeń i docierania dla dużych audytoriów, jak również w relacjach relatywnie wąskich 20-50 osobowych.

Zapewniamy obsługę techniczną transmisji online (kamery, miksery wizji, transmitery etc), a także wsparcie doradcze oraz dziennikarskie. Posiadamy ogromne doświadczenie, nie tylko związane z realizacją streamingu online wydarzeń, ale przede wszystkim realizacją pełnej palety eventów na terenie całej Polski. To doświadczenie pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby organizatorów streamowanych wydarzeń.

CO MOŻEMY STREAMOWAĆ LIVE?

W zasadzie, transmitować online możemy wszystko, co na Państwa evencie się dzieje i na co otrzymali Państwo zgodę, aby było streamowane: konferencje, wykłady, koncerty gwiazd, konkursy i pokazy artystyczne realizowane na scenie, aktywności sportowe, wręczenia nagród, przemówienia zaproszonych gości etc. Częstym rozwiązaniem stosowanym przez naszą agencję jest tworzenie studia telewizyjnego, w którym prowadzone są wywiady z zaproszonymi gośćmi, konkursy dla widzów oraz prezentacje wszystkiego tego, co zostanie przez Państwa wskazane.

Sposób i zakres transmisji uzależniony jest od charakteru wydarzenia, z którego prowadzony jest streaming LIVE. Przedmiot streamowanego obrazu decyduje o konkretnych rozwiązaniach technicznych.

PRODUKCJE TRANSMISJI LIVE – STREAMING:

Produkcje LIVE z wykorzystaniem streamingu do internetu wymagają zupełnie innego podejścia do realizacji video niż projekty, w których materiał realizowany jest post factum.

W produkcjach LIVE ważna jest ta konkretna chwila, a w jej przekazie ogromną rolę odgrywa zespół ekipy produkcyjnej: operatorzy kamer, reżyser, realizator obrazu, koordynator projektu a także oczywiście sprzęt przez nich wykorzystywany. 

LIVE STREAMING Z WYDARZEŃ:

Podczas transmisji online wydarzeń akcja bardzo często dzieje się w kilku miejscach jednocześnie: na scenie, w strefie B2B, w strefie aktywności, pokazów, w strefie cateringowe lub wystawienniczej, ale także w różnych strefach aktywności w terenie. 

Z tego powodu ekipę do produkcji transmisji video dostosowujemy do wielkości imprezy, ilości planowanych aktywności, a także budżetu. Czasami przygotowujemy studio w jednym miejscu i obraz nadajemy z jednego miejsca np. sceny, a czasami w tym samym czasie jest kilku naszych realizatorów przekazujących nam dźwięk i obraz do miksowania z wielu  miejsc jednocześnie.

CZY DO TRANSMISJI ONLINE NIEZBĘDNY JEST INTERNET?

Transmisje online wymagają dostępu do sieci, za pośrednictwem której możemy przesyłać video w formie danych cyfrowych. Jeśli jednak w miejscu, z którego ma się odbywać transmisja nie dysponują Państwo dostępem do internetu, pomożemy Państwu znaleźć inne rozwiązanie: sygnał GSM lub sygnał satelitarny.

GDZIE MOŻEMY OBEJRZEĆ TRANSMITOWANY OBRAZ?

Transmitowany obraz video możemy przesyłać na Państwa profil facebookowy, możemy także przekazywać go na wskazany kanał na YouTube, Twitch lub Państwa stronę internetową. Jeśli jednak nie dysponują Państwo takim miejscem, możemy także transmitować video z Państwa eventu na nasz kanał LINETV.

Dostęp do transmitowanego obrazu może być publiczny lub zamknięty – tylko dla grona posiadaczy unikatowego linku. Transmisję możemy realizować także w systemie PPV (czyli płatnego dostępu).

Profesjonalne transmisje online dla firm na terenie całej Europy do serwisów youtube, facebook, instagram, a także do serwisów Zoom, Teams, Click Meeting, Cisco oraz platformy niepubliczne, także z możliwością rozwiązań PPV.