691400010 biuro@linetv.pl
Zaznacz stronę

Pytanie, które często się pojawia, to czy prowadzimy tylko transmisje online z wydarzeń w obiektach, czy realizujemy także transmisje online na świeżym powietrzu? Odpowiedź jest prosta: realizujemy streaming online wydarzeń zarówno tych w obiektach, jak również streaming LIVE tych imprez, które realizowane są na zewnątrz.

Na świeżym powietrzu odbywa się ogromna liczba imprez, które można transmitować online. Pierwszą grupą imprez są wszelkiego rodzaju eventy firmowe, ale także dni miast, festiwale, pikniki dziecięce, dożynki etc.. Drugą grupą imprez, z których możemy prowadzić streaming online są imprezy sportowe: mecze piłki nożnej, zawody konne, wyścigi samochodowe, biegi, regaty itd. Wreszcie trzecią grupę transmisji online wydarzeń na świeżym powietrzu stanowią przeróżne wydarzenia okazjonalne: otwarcia nowych obiektów, uroczystości wmurowania kamienia węgielnego, czy uroczystości przekazania sztandaru.

Nie sposób wymienić wszystkich imprez na świeżym powietrzu, z których możemy przeprowadzić transmisje online.

Niezależnie, czy jest prąd i stałe łącze internetu, czy jesteśmy w centrum miasta, czy w szczerym polu – w każdym z tych miejsc można realizować transmisje online. Czasami wystarczy wykorzystanie prostych, podstawowych rozwiązań związanych ze streamingiem, a czasami należy zastosować bardziej zaawansowane rozwiązania.

W każdym przypadku, gdy pojawi się potrzeba prowadzenia transmisji online na świeżym powietrzu służymy swoją pomocą.

KONTAKT DO LINETV.pl