691400010 biuro@linetv.pl
Zaznacz stronę

Dokumentacja inwestycji jest ważnym elementem procesu powstawania nowego miejsca. Żyjemy w coraz bardziej multimedialnym świecie, dokonujemy setek nagrań i zdjęć z myślą o przyszłości.

Inwestycja to zazwyczaj bardzo złożony proces, który składa się z setek etapów decyzyjnych, realizacyjnych i w konsekwencji finansowych. Profesjonalna dokumentacja video oraz foto jest niezmiernie ważna z kilku powodów:

  1. Dokumentacja dla wspomnień – gdy wszystko od podstaw powstawało, ten pierwszy powód zapewnia materiał dla działów marketingu, PR i zarządu – zarówno na wydarzenia bliskie np. otwarcie obiektu, ale także na lata następne.
  2. Dokumentacja dla bezpieczeństwa – szczegółowo przeprowadzona dokumentacja umożliwia zapobiec wielu niebezpiecznym zdarzeniom. Nasze doświadczenia wskazują, że wykonawcy świadomi dokonywanej dokumentacji rzetelniej podchodzą do powierzonych zadań.
  3. Dokumentacja dla komfortu eksploatacji obiektu – często zdarzają się momenty, w których chcemy sprawdzić czego nie widzimy gołym okiem, bo ukryte jest pod następnymi etapami inwestycji, chociażby przy zmianie obsługi technicznej eksploatacji obiektu.
  4. Dokumentacja do celów finansowych.

W zależności od celu, który dokumentacja ma spełnić realizujemy różne zakresy dokumentacji:
1. Podstawowa dokumentacja OGÓLNA – zazwyczaj proces inwestycji dzielimy na 5-10 wizyt dokumentacyjnych, które obejmują foto i video z kamer naziemnych oraz drona.
2. Dokumentacja BRANŻOWA – częstotliwość wykonywanej dokumentacji uzależniona jest od bieżącego etapu prac.
3. Dokumentacja konkretnych prac i instalacji.

Co Państwo zyskują?
1. Profesjonalny materiał zdjęciowy oraz video.
2. Materiał zostaje zarchiwizowany i przekazany Państwu na nośnikach: dysk twardy, pendrive oraz w chmurze.
3. Przechowujemy dla Państwa materiał przez 5 lat, nawet jeśli Państwa dokumentacja zaginie/ulegnie zniszczeniu w okresie 5 lat jest ona zawsze dostępna. Okres ten na Państwa życzenie możemy wydłużyć.
4. Jeden z ważnych elementów, który nasi klienci podkreślają to fakt, że odpowiadamy za pilnowanie systematyczności wykonywanej dokumentacji. Realizując dokumentację samodzielnie czasami zdjęcia są, czasami nie ma, czasami są dobre, a czasami bardzo słabe. Jeszcze innym razem były, ale w końcu zginęły… Powodów tysiące. Podpisując z nami umowę na wykonywanie dokumentacji foto i video mają Państwo gwarancję, że DOKUMENTACJA JEST.
5. Tworzymy wspomnienia, które po latach są bezcenne.